Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

niedziela, 5 grudnia 2010

Jaki jest stan Filipa na dzisiaj?

Tydzień: 29.11,-5.12.2010r
Ogólnie:
Filip znacznie mniej krzyczy, ostatni tydzień był bardzo spokojny, mimo, iż zaczęlismy Tomatisa i jak zawsze (to już 3 trening Filipa) jest mocno pobudzony. Ma problemy ze snem. Z niedzieli na poniedziałek obudził sie ok. 1 i nie spał już do rana.
Z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę - to samo, z tym, że ok. godziny 5 zasnął. W niedzielę jeszcze pospał do 10.30, ale w sobotę musiał wstać po 8, bo jechaliśmy na Tomatisa. Nie mogę napisać jak w szkole, bo w tym tygodniu był tylko raz. A, i co mnie bardzo denerwuje, to plucie. Tak jakby pierdział ustani, ale robi to bardzo często, przy jedzeniu też:( Fajnie pracuje ze mną nad RDI, jest skupiony i już mały kroczek nam został do osiągnięcia mistrzostwa. Fajnie pracuje przy komputerze, mysle, że zna już słowa z pierwszej części programu z Koszalina (pożywienie). Ze sprawdzeniem muszę jeszcze poczekać, aż przyślą mi IPET!!!

Filip umie przeczytać następujące słowa:

 • Rodzina (nagrać film)
 1. mama
 2. tata
 3. brat
 4. babcia
 5. dziadek
 6. ciocia
 7. wuja
 8. kuzyn
 9. kuzynka
 • Imiona postaci z czytanki (nagrać film)
 1. Lila
 2. Klotka
 3. Marek
 4. Adam
 5. Ela
 6. Bolek
 7. Tomek
 • Różne przedmioty (nagrać film)
 1. aparat
 2. emu
 3. motyl
 4. tama
 5. ekran
 6. pociąg
 7. mata
 8. lala
 9. dym
 10. buda
 11. dom

Umie przeczytać też krótkie zdania typu: To mama, a to tata. Mama ma kota. (nagrać film)
Muszę jeszcze sprawdzić kolory!
Filip pisze:

4 komentarze:

 1. Super z tym czytaniem, naprawdę sporo tego się nazbierało :) Brawo dla Filipka!
  A te filmiki (w nawiasach) będzie nam dane zobaczyć?

  erina

  OdpowiedzUsuń
 2. Z kolorami idzie dobrze:) Dzisiaj w szkole ćwiczyliśmy, jedyna pomyłka jaka się wkradła to zielony został zamieniony raz z niebieskim, potem Filip już się nie dał zmylić nawet jak zapytałam o kolor, którego nie miał w zestawie!!!

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka