Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

niedziela, 27 czerwca 2010

Nowy blog, nowe możliwości!!!

Witam wszystkich na nowym blogu Filipka. Mam na imię Beata, jestem mamą Filipka i jego młodszego brata Stasia. Mamy już bloga (www.filip-autyzm.blog.onet.pl) jednak zakładam jeszcze jeden, gdyż bardzo ważne jest, by jak najwięcej osób poznało naszą rodzinę, a przede wszystkim Filipka i jego chorobę. Autyzm jest już bardziej znany niż kilka lat temu, gdy Filipek był diagnozowany. Wtedy powiedziano nam, że nigdy nie nauczy się korzystać z toalety, nigdy nie będzie samodzielny, nigdy nie zrozumie tego co do niego mówimy, do końca życia będzie wymagał intensywnej opieki. Dzisiaj wszystko samo się zweryfikowało. Filipek skończył właśnie zerówkę, a od września zaczyna 1 kasę w szkole masowej. Zaczyna mówić, świetnie bawi się z innymi dziećmi.

Stopniowo postaram się skopiować najważniejsze posty ze starego bloga, bo przez lata wydarzyło się trochę.....Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka