Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

wtorek, 30 listopada 2010

Trening słuchowy Tomatisa!!!
W poniedziałek rozpoczęliśmy trening słuchowy Tomatisa. Zabieram ze sobą też Stasia, bo 2 słuchawki są gratis, a że Młody ma lekką nadwrażliwość słuchową to na pewno mu sie to przyda. Filip o dziwo super się zachowuje, jest spokojny. Dziś całe 2 godziny bawił się przy stole, pisał, malował farbami, graliśmy w domino i inne gry. Bardzo mnie się to podobało, już dawno tak fajnie razem się nie bawiliśmy, bo ostatnio wciąż tylko krzyczał i krzyczał. Chyba się jednak wycisza po wprowadzeniu diety (tfu tfu, żeby nie zapeszyć :D ).


Dzisiaj Filip pierwszy raz miał w szkole laptopa, okazało sie, że umie przeczytać i napisać znacznie więcej słów niż nam się w domu wydawało. Dostałam plik w wordzie z popisami Filipa. Filip świetnie rozróżnia dźwięki jakie wydają zwierzęta i dopasowuje do nich NAPISY!!! Załączam film, ale z góry przepraszam za słabą jakość nagrania, gabinet jest bardzo mały i ciężko wszystko uchwycić! Chyba wrzucę film najpierw na youtube, bo już 3 dzień nie mogę go tu wgrać. Potem wrzucę link).

*********************************************************************************

Zapraszam tez wszystkich do odsłuchania tele seminarium, które odbyło sie całkiem nie tak dawno. Teraz planowane ą następne. Dla każdego, kto chciałby zrozumieć na czym polega komunikacja w RDI, a jest ona całkiem inna niż te prezentowane w standardowych terapiach.

http://mariajedral.pl/index.php?option=com_acymailing&ctrl=archive&task=view&mailid=39&key=6c1ceda08112648abcae7baffed81d84&Itemid=69

Mam nadzieję, ze się spotkamy (wirtualnie!!!)

Pozdrawiam
BeataBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka