Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

wtorek, 29 marca 2011

Dobre wieści

Już wczoraj, gdy zajechałam do szkoły po Filipka usłyszałam, że zaszła jakaś duża zmiana, Filipek rewelacyjnie pracował. Nauczycielka zaczęła pracować z nim na dużych arkuszach papieru, tak jak ja pisałam wcześniej, że tak zrobię. Pomysł rewelacyjny, Filip ćwiczy pisanie, uczy się innych rzeczy. Coś tak abstrakcyjnego dla Filipa jak położenie przedmioty za, przed, pod, na , w - wczoraj robił prawie bezbłędnie.
Dziś od rana te same miłe rzeczy usłyszałam od Dyrektora Szkoły, co daje dużo nadziei, że jakoś to będzie. Później wrzucę nowy film z naszej wczorajszej zabawy, inspirowanej przebytym szkoleniem z RDI. Dzisiaj też domknę (mam nadzieję!!!) do końca sprawy wyjazdu do delfinarium, napiszę o tym, mam dziś jeszcze jedno spotkanie. Trzymajcie kciuki!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka