Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Program o Filipie w tvp.info

Dzisiaj w godzinach rannych odwiedził nas Pan redaktor z kamerzystą z programu TELEKURIER emitowanym w TVP INFO. Nagrali materiał do programu o naszym wyjeździe do delfinarium na Krymie. Mimo ogromnego stresu jakoś nam poszło, czy dobrze ocenicie sami jak będzie emisja programu, a o tym dam znać wcześniej. Najbardziej zestresował mnie mikrofon, taki prawdziwy jak w telewizji, przypięty do bluzki, a w kieszeni jakieś pudełko z kabelkiem. Filipek też w miarę zniósł nagranie, jednak zestresował go ten chaos, więc nie pokazał całego swojego potencjału. Mamy nadzieję, że program pomoże nam w zebraniu pieniążków potrzebnych na wyjazd, który odbędzie się od 16-26 lipca 2012r.
Trzymajcie kciuki, żeby się udało!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka