Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

wtorek, 17 kwietnia 2012

Dzisiaj!

Wczorajszy dzień był pełen emocji nie tylko dla mnie, ale i dla Filipka. W domu było więcej osób niż zwykle, Filip nie był w szkole. Już późnym popołudniem zostałam sama z Filipem (Staś poszedł do kuzynki) i w końcu mogliśmy trochę odpocząć, poprzytulać się, poczytać i pobawić. Wyciszyło to Filipka bardzo fajnie. Dziś od rana do 11.45 był w szkole, gdzie bardzo intensywnie pracował. Zaraz po zajęciach pojechaliśmy jeszcze na zajęcia do Centrum Terapii do Gniezna. Tam też całe 3 godziny pracował właściwie bez wytchnienia. Na następne zajęcia zabiorę ze sobą kamerę i nakręcę trochę jak świetnie Filip pracuje. Przez cały czas mówi, powtarza, czyta. Cały czas słyszę go zza ściany. Wszyscy zgodnie mówią, że okulary bardzo Filipowi pomagają, jest duża różnica w jakości i ilości pracy. Wcześniej często był zmęczony, w trakcie lekcji w szkole musiał robić sobie przerwy, trochę odpocząć. Teraz pracuje bez wytchnienia!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka