Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

wtorek, 15 maja 2012

Filipek w telewizji!!!

Wczoraj wieczorem (14.05.2012r) w programie TELEKURIER w telewizji TVP INFO został wyemitowany reportaż o Filipku i delfinach. Zapraszam do obejrzenia!PROGRAM Z FILIPKIEM!

W allegro.pl ruszyły też aukcje charytatywne, z których całkowity dochód ma zostać przeznaczony na wyjazd na delfinoterapię. W ubiegłym roku było to chwytanie się brzytwy, dziś wiemy, że efekty są niesamowite, warte największych pieniędzy! My potrzebujemy tylko, a dla nas aż! 12000zł. Wpłaciłam już zaliczkę, chociaż na chwile obecną mamy obiecaną tylko jedną wpłatę, nic więcej. Wierzę, że tak jak w zeszłym roku teraz też się uda. Ostatnio najwięcej uzbieraliśmy właśnie poprzez sprzedaż cegiełek! To tylko 10 zł! W dzisiejszych czasach za 10 zł to już się właściwie nic nie kupi, a cegiełka do cegiełki i Filipek będzie mógł znowu wziąć udział w delfinoterapi!!!

  AUKCJE ALLEGRO!

Zapraszam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka