Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

wtorek, 28 grudnia 2010

złe wieści...

Dzisiejszy dzień nie był najlepszy, od samego rana miałam wrażenie, że coś się wydarzy. Najpierw urwałam zamknięcie od pieca gazowego ( na szczęście to tylko plastik), potem pralka wyjechała w trakcie wirowania na środek łazienki (wystraszyłam się, bo przed samymi świętami nawalił nam programator, na szczęście udało się go naprawić), aż w końcu stało się: Filip roztrzaskał naszą kamerę!   Żeby to był tylko przedmiot, to wiadomo, że szkoda, ale kamera jest głównym narzędziem w terapii RDI, którą prowadzimy z Filipkiem. Stało to się też w trakcie pracy z Filipkiem, akurat pracowaliśmy w łazience, wrzucaliśmy z odległości brudne pranie do kosza i Filipowi to nie wychodziło. Zdenerwował się i najpierw chciał uciec, ale udało mi się go zatrzymać. Rzucił się jednak w drugą stronę i nie zdążyłam zareagować jak kamera odbijała się od ściany i spadała na podłogę. Na płytki. Jutro zawiozę ją do serwisu, ale z tego co obdzwoniłam znajomych, którzy znają się na takich sprzętach, to raczej nie da się jej naprawić zwłaszcza, że w środku coś trzeszczy.
Kamerę używamy kilka razy dziennie, prawie za każdym razem jak coś robimy z Filipkiem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy wyjdzie dobrze, albo kiedy stanie się coś fajnego, nowego. Filmy wysyłamy za pomocą specjalnego systemu rdi do naszej konsultantki, która je ocenia, a później w trakcie naszych cotygodniowych konsultacji je omawiamy.  Bez kamery nie mamy terapii.

3 komentarze:

  1. Mam nadzieje , że wszystko będzie dobrze .
    a jak ogólnie Filipek się czuje ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Napiszę o Filipku dziś wieczorem, albo jutro z rana. Miałam w zanadrzu kilka filmów do wgrania, ale wcięło je na kamerze.

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka