Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

piątek, 6 maja 2011

ZNACZEK DLA FILIPKA
Bardzo proszę o znaczki pocztowe. Chcielibyśmy wyjechać do delfinarium na delfinoterapię, ale przeszkodą są pieniądze. By uzbierać tak dużą kwotę, a mówimy tu o ok. 30000zł, potrzebujemy wysłać jak najwięcej apeli do firm i instytucji, które wspierają dzieci niepełnosprawne. Prosimy o zorganizowanie akcji "ZNACZEK DLA FILIPKA" na terenie zakładów pracy, szkół, wśród najbliższych przyjaciół i rodziny. Jeden znaczek kosztuje 1,55 zł, - dla jednej osoby to bardzo mało, a dla nas szansa na wpłatę na subkonto Filipka. Za każdy jeden znaczek będziemy bardzo, bardzo wdzięczni i z góry dziękujemy!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka