Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!

Pamiętaj o mnie, gdy będziesz wypełniał swój PIT!
Możesz skorzystać z darmowego programu do rozliczeń pit! (KLIKNUJ W ZDJĘCIE POWYŻEJ!) Pamiętaj, by wpisac symbol Filipka i jego imię i nazwisko: Biegała Filip 30/b! TYLKO WTEDY PIENIĄŻKI TRAFIĄ NA SUBKONTO FILIPKA!!!

wtorek, 13 listopada 2012

Tam nas jeszcze nie było...

...ale będziemy:)   Pisałam już kiedyś o dr Kaplanie z Nowego Jorku, specjaliście optometrze, który opracował takie testy, dzięki którym może zbadać dzieci m.in. z autyzmem, które nie współpracują werbalnie.  Wybieramy się wstępnie w kwietniu 2013 r., pojedziemy najprawdopodobniej w 3 rodziny. Koszty szacuknowe to ok. 30000zł, wliczone w to są koszty okularów pryzmatowych, półrocznego programu terapeutycznego, przelotu. Jeszcze nie wiemy, czy polecimy do Nowego Jorku, czy do Bostonu, bo dr przenosi klinikę do Bostonu, ale może jeszcze w tym czasie będzie przyjmował w NJ. Dla nas lepiej, żeby to był NJ, bo bilety tańsze i loty bezpośrednie. Zobaczymy. Plan wstępny jest, teraz szukam intensywnie sponsorów :)

Tym razem na ten cel zbieramy środki na subkonto w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą"
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
9860 - Biegała Filip - darowizna na pomoc i ochronę zdrowiaZ góry dziękujemy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, jeśli blog podoba Ci się, prosze napisz coś miłego, jeśli chcesz krytykować - odejdź bez słowa. ten blog jest dla Filipka - może keidyś sam go przeczyta! dziękuję i pozdrawiam

Beata ,mama Filipka